2 kg + zdarma vôňa

V ponuke máme mydlové hmoty od dvoch dodávateľov.

Väčšina mydlových hmôt v našej ponuke je od značky ZENISOAPBASE. Vďaka ich kvalite sa v súčastnosti exportujú do celého sveta. Mydlová hmota je hygienicky balená do plastových vaničiek, ktoré môžete neskôr využiť na skladovanie hotových mydiel. So značkou Zenisoapbase máme dobré vzťahy a dostávame vzorky na testovanie už pri príprave nového produktu. Kedykoľvek je potrebné niečo odkonzultovať sú veľmi ochotní. Mydlové hmoty od tejto značky a ich nemigrujúce farbivá Zenicolor tvoria skvelú dvojicu. Ak si zakúpite 2 kg tejto hmoty máte automaticky zdarma 10 ml vône zadarmo. Stačí si v rolovacom okne vybrať tú čo sa vám páči. 

Môžete si vybrať bielu alebo priehľadnú (transparentnú) verziu z každého druhu mydlovej hmoty alebo ich kombináciou 1 kg biela + 1 kg priehľadná.

 

V ponuke máme aj mydlové hmoty z Anglicka od firmy Stephenson. Je to momentálne priehľadná mydlová hmota ST. Ak si zakúpite 2 kg tejto hmoty máte automaticky zdarma 10 ml vône zadarmo. Stačí si v rolovacom okne vybrať tú čo sa vám páči.

*/