Ako je to vlastne s tým bambuckým maslom?

Organické bambucké (karité) maslo
Organické teda aj najdrahšie je bambucké maslo s pôvodnou vôňou a farbou, ktorá môže u neinformovaného zákazníka vyvolať neželanú reakciu. Originál nerafinované a nebielené, čiže nijako neupravované maslo má žlto-béžovú farbu a charakteristickú dymovú vôňu. Vôňa je intenzívna a ak ju použijete napríklad pri výrobe šľahaného telového masla "neprebije" ju ani pridanie silice. Asi aj preto som sa ešte v komerčnej ponuke (u rôznych výrobcov) s originál bambuckým maslom v kombinacii s vôňami nestretla. No i napriek tomu ho odporúčam, pretože je najviac prospešné pri liečbe napr. suchej pokožky. My ho máme v ponuke v čistej organickej jednozložkovej formev rôznych veľkostiach (100, 250, 500 g a 1 kg). 

BIO bambucké maslo
Je za studena lisované, bio, nerafinované, bielené. Má bielu farbu a jemnú, nie veľmi výraznú vôňu. Často sa používa pri výrobe viaczložkovej kozmetiky ako sú balzamy na pery, telové mlieka, telové masla, krémy a pod. V ponuke ho máme v rôzne veľkých baleniach (100, 250, 500, 1000 a 2 500 g) pod názvom Bio nerafinované bambucké maslo. Je o niečo mäkšie ako Bambucké maslo a tvrdšie ako Organické bambucké maslo

Bambucké maslo
Je rafinované a bielené. Bez zápachu. Obyčajné bambucké maslo je najlacnejšia variant spomedzi všetkých typov. Má rovnaké použitie ako ostatné druhy karité masiel. V ponuke ho máme v 100, 250, 500 g a 1 kg balení pod názvom Bambucké maslo. Na obrázku je prvé v poradí.

Všetky typy masiel organické, bio aj obyčajné bambucké maslo nakúpite v našom eshope.

*/

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie